AKTUALNA DATA I POGODA

Klub Savir HLDDgub


14 kwietnia 2016; Czwartek.
Ranek; 19 stopni.
Po okropnej nocy, poranek zapowiada się pięknie. Słońce, z rzadka przysłaniane przez puszyste chmury, zwiastują piękny dzień i widoczność tęczy.



regulamin
przewodnik
bestariusz
spis postaci
postaciowo
faq
poszukiwania
księga meldunkowa

W zamierzchłych czasach, ziemię zamieszkiwała garstka ludzi, którzy wraz z rozwojem cywilizacji powiększali swoje grono. Zesłano im aniołów, aby ich wspierali, by pomagali ludzkości w codziennym życiu i aby mieli komu ufać i na kim się wzorować. Tak minęły stulecia, żyjąc w zgodzie, bez wojen i chorób... do czasu, kiedy, w ów spokojne życie wkradli się pierwsi upadli aniołowie. Nie podobało się im, że ludzkości narzucane są prawa niebiańskie. Wyszli z założenia, że skoro człowiek posiadł wolną wolę i sam może o sobie decydować, więc powinien to wykorzystywać. Przybierając ludzką postać zeszli na ziemię i pokazali ludziom magię, dobrobyt, oraz to jak wykorzystywać wolną wolę. Zaczęła się walka o ludzkie dusze między aniołami a upadłymi aniołami. Każdy chciał i chce po dziś dzień przeciągnąć człowieka na swoją stronę. Podobnie jak anioły, tak i ludzkość się podzieliła. Gniew i zazdrość zawładnęła ich umysłami. Poznali uczucie zachłanności, wielkości, zazdrości i gniewu. Jedni zaczęli używać magii, inni z zazdrości zabijać i z czasem przestali liczyć się ze zdaniem Aniołów i wartościami, które przez wieki im wpajali. Ziemię ogarnął chaos. W wyniku uprawiania magii powstały nowe gatunki. Krwiożercze bestie, narodziły się dzieci księżyca, jak i powstały coraz to inne mutacje, które zaczęły zagrażać człowiekowi i siać wśród ludności lęk i przerażenie. Czarna magia zawładnęła ludzkością. Zsyłane zostawały choroby, nieszczęścia, zaczęły się wojny między klanami, a aniołowie bezskutecznie próbowali niszczyć zalążki zła. Z czasem i oni zaczęli wieść życie bardziej rozwiązłe niż do tej pory, co zaczęło się nie podobać na "Olimpie". Na ziemi pojawiali się potomkowie aniołów, alfary. Delikatne, kruche i aromatyczne, dobre i ufne, których krew była i jest po dziś dzień najpotężniejszym składnikiem magii i jedynym, który może uleczyć każdego. Szybko stały się one obiektem prześladowań i polowań, co jedynie pogłębiało złe stosunki pomiędzy ludzkością i aniołami, którzy żądni zemsty za niedolę swych dzieci zaczęli mordować i pałać nienawiścią do ludzkiej rasy. Alfary stały się rasą niezwykle rzadką. Legendy głoszą, że bardzo dawno temu zebrały się wszystkie razem i założyły swoją własną osadę, jednak czasy ich świetności nie trwały zbyt długo, gdyż polowania i porwania, mocno przerzedziły ich szeregi. Obecnie to najrzadszy i nadal najcenniejszy gatunek świata.Kiedy najwyższe anioły uznały, że ,ludzkość wymknęła się im spod kontroli, nadszedł dzień kiedy wezwano wszystkich aniołów na powrót do swego domu. Zakazano im kontaktów z ludźmi i swymi dziećmi, a pomoc ograniczono jedynie do kontaktów duchowych. Ludzkość skazano tym samym na zagładę. Wielu się to nie podobało, jak i wielu z tego powodu straciło swoje skrzydła. Ale tylko jeden, niejaki Furiel, zawsze posłuszny i budzący zaufanie, wbrew samemu sobie sprzeciwił się zakazom i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Potajemnie schodził na ziemię. Kochał ludzkość, więc by nie dopuścić do jej zagłady, zaczął mordować tych którzy parali się magią i niszczył obce gatunki, by nie zagrażały ludzkości. Wprowadzał potajemnie własne reguły, a ludzkość mu ufała i przyjmowała je, przez co po setkach lat okazało się, że potrafią odróżnić dobro od zła, ku zaskoczeniu niebiosom. Niestety, na cześć Furiela zaczęły powstawać pomniki, a ludzkość zaczęła go czcić, przez co wszystkie jego tajemnice wyszły na jaw. "Olimp" postanowił go ukarać, lecz nie zesłał go do piekieł, gdyż dzięki jego poczynaniom człowiek zmienił się na lepsze. Za niesubordynację i kłamstwa jakich dopuścił się Furiel, postanowiono ocalić ludzkość, którą tak bardzo umiłował, za cenę jego wolności. Stworzono całkiem odrębny świat, w którym go umieszczono. Miał nim władać i pilnować w nim porządku, jednak to nie ludźmi miał rządzić, lecz wszystkimi gatunkami, które do tej pory mordował i niszczył. W ów świecie stworzono mu zamek a w nim podziemne wrota, które zsyłają mu po wsze czasy wszelkie gatunki inne niż ludzkie i zagrażające człowiekowi. Tak oto Furiel stał się wyklętym aniołem, który włada Ziemią Wyklętych, wyklętymi i potępionymi gatunkami, stworzonymi przez magię i po dziś dzień, choć nieco zgorzkniały i zawiedziony swoją karą, stara się być prawy i w silnym uścisku trzymać tych, którzy zagrozili ludzkości. Słynie ze sprawiedliwości, uczciwości, szacunku i praworządności, jednak słynie też ze swej nieustępliwości, mocnej ręki, stanowczości i bezwzględności jeśli zachodzi taka potrzeba. Wiedz, że wymaga dużo od siebie, a tym samym dużo od swoich podwładnych. Nie mniej jednak za jego rządów również utworzyły się klany, wśród których ma tak zwolenników jak i przeciwników. Trafiając tu musisz wiedzieć, że ten świat rządzi się własnymi prawami, własną etyką i własnymi rządami. Jeśli tu trafisz, twoje dotychczasowa życie ulegnie całkowitej zmianie. Tutaj możesz być sobą, lecz musisz żyć zgodnie z prawem ustanowionym przez Furiela. Tutaj nie ma chorób, światem nie rządzi pieniądz, a czas zatrzymuje się w miejscu. Jedynie drobne skandale, plotki i ploteczki, potyczki oraz spiski dodają temu miejscu smaczek. To zamknięty świat, w którym żyją wybrani.Czy jesteś gotów na rozpoczęcie swojego życia od nowa?Jest jeszcze jedna rzecz, o której musisz wiedzieć. Do pomocy Furielowi przydzielono też upadłego anioła. Od czasu do czasu przechodzi przez Czarcie Wrota ze swoich podziemi i wspiera swojego brata pomocną dłonią. Lucyfer bo tak się nazywa, słynie ze swojej bezduszności, stanowczości i luźnego trybu życia.
Fabuła

Wyklęty
admin

Moon
admin

Near
admin



Sesja!





Polowanie na czarownicę!

Cała wyspa!

Trwa!


Czarownica z piekła rodem. Czy to trzeba rozumieć dosłownie? Czy może to tylko powiedzenie, by straszyć małe dzieci? Tak naprawdę, jest to dość bliskie prawdy, gdy mówimy o starej znajomej wyklętego. Żądnej krwi wiedźmie, która nie zawacha się sięnąć po najgorsze bronie, by dopiąć swojego celu. A tym celem jest śmierć wyklętego i jego potomków. A to z kolei zwiastuje katastrofę. Dlatego nie możecie do tego dopuścić! Sprwadźcie, czy zdołacie pokrzyżować szyki i mordercze zapędy jednej z najpotężniejszych wiedźm, jakie znał Świat Wyklęych!

Klub Savir

3 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Klub Savir Empty Klub Savir

Pisanie by Wyklęty Czw Mar 31, 2016 4:34 pm

Klub Savir QpiQIJb

Własność Lucifer Morningstar
Wyklęty
Wyklęty
Admin

Liczba postów : 1020
Join date : 25/03/2016

https://swiatwykletychrpg.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Nie Maj 08, 2016 12:05 am

<---------- Hades / Lucek

Wpadł do clubu, niemal natychmiast polewając sobie Balantaisa, po czym zasiadł do pianina i zaczął grać wolną melodię, delektując się każdą nutą, która wychodziła spod jego palców.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Nie Maj 08, 2016 10:30 pm

<--- Targowisko / Kama i Shikamaru

Shikamaru wylądował w pobliżu klubu, który prowadził jego wuj. Postawił kobietę na ziemię, a potem otworzył drzwi. Niemal natychmiast jego uszu doszły dźwięki melodii wygrywanej przez Lucifera na fortepianie, iż dał znak Kamie, żeby była cicho i żeby po prostu się w to wsłuchała.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Nie Maj 08, 2016 11:16 pm

Kama nie zdązyła zaprotestować więc kiedy tylko postawił ja na nogach i otworzył drzwi najlepszego klubu w mieście, szturchnęła go z łokcia, mierząc wręcz bandyckim spojrzeniem.
- Czy ja prosiłam o lot w przestworzach? - syknęła. - I dlaczego jestem w tak wyrafinowanym miejscu w jakim głównie wy ptakoludzie przebywacie? Coś knujesz mendozo przebrzydła, ostrzegam cię, że jak mnie wkurzysz to rozpuknę to miejsce razem z twoimi braćmi i ciebie też i nic was nie uchroni! - Niemal krzyczała i ani myślała wsłuchiwać się w tę melodię. Była przestraszona. - Nigdy nie pytasz o pozwolenie?!
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Pon Maj 09, 2016 2:04 pm

Na jej szturchnięcie z łokcia Shikamaru jedynie uśmiechnął się lekko pod nosem. Była urocza, zwłaszcza jak się złościła. Na groźby "rozpuknięcia" jedynie z lekkim uśmiechem pokręcił głową w niedowierzaniu. Po prostu wiedział, że nic się mu nie stanie, co najwyżej Lucifer będzie musiał na nowo stawiać klub.
- Nic ci nie zrobię, nie musisz się bać - mruknął, wpuszczając ją do środka i polewając do szklanic alkoholu. - Nie w takim przypadku. Bo widzisz, nad Świat Wyklętych nadciąga czarna, burzowa chmura, a ty, moje słoneczko, możesz pomóc ją rozwiać - mówił, dając jej szklankę z bursztynową cieczą.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Pon Maj 09, 2016 5:46 pm

Kama odebrała trunek i jednym haustem opróżniła zawartość szklaneczki.
- Że ja?! - mruknęła, nie spuszczając z oczu wielkookiego ptakoludzia. - Ty kotenieńku chyba mnie z kimś pomyliłeś. Ja nic nie mogę. Ja tu tylko sprzątam, a swoją drogą ładniutko tutaj - dodała, rozglądając się po pomieszczeniu. - O Lucuś... i gra także na pianinie... no kto by pomyślał. O co ci chodzi?- Przeniosła wzrok ponownie na prześmiewcę. Przyjmując beznamiętny wyraz twarzy.
Klub Savir Rs_500x242-150422102045-tumblr_m6yhtkRrHg1r96fbno1_500
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Pon Maj 09, 2016 9:02 pm

- Wujaszek ma gust i cudnie gra, fakt - uśmiechnął się pod nosem, a potem dodał do jej szklanki. - Miło posłuchać, ale nie do końca miło rozpraszać, bo jak jest w swoim świecie, to lepiej go z niego nie wyrywać - dodał, zerkając na wuja, a potem na Kamę. - Mayia miała wizję. Która mówi o spiskującej na wszelkie możliwe sposoby druidce - odpowiedział prawdą, ale dość okrojoną, jednak wiele mówiącą. - Nie rzuciło ci się nic podejrzanego w oczy? - pytająco uniósł brew.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Pon Maj 09, 2016 11:22 pm

Kama przez chwilę milczała, sącząc alkohol. Wpatrywała się w Shikamaru, z tajemniczym uśmiechem na ustach.
- A więc jednak - odparła. - Trzeba było aż tu mnie taszczyć, by wyciągnąć ode mnie jakieś informacje? Słodzić mi tymi wszystkimi miłymi słówkami? Głoptaki jesteście i tyle. Owszem zauważyłam. Na rynku stara wiedźma chciała się wymienić za chryzolit. Gdybyś nie owijał w bawełnę to może byś ją i dorwał, a tak? Musztarda po obiedzie i tyle. - Wzruszyła ramionami, odstawiając alkohol na blat. - Za późno. Na pewno już jej nie nie ma i nie wiem kim była. Pierwszy raz ją widziałam.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Sro Maj 11, 2016 12:16 am

- Moi bracia zarekwirowali całkiem pokaźną ilość chryzolitu - zastanowił się chwilę; potem upił łyka ze szklanki i znów spojrzał na kobietę. - Nie mniej, co złego to nie ja, a tamtą paskudę szybko pewnie znajdziemy. Prędzej czy później. Nie schowa się - uśmiechnął się kpiąco i poruszył parę razy brwiami. - Pomijam, że podobno miała bezguście na tym stoisku - dodał, wzruszając lekko ramionami. - Czym się zajmujesz, Kamciu? - zagadnął, zerkając na nią spod oka.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Sro Maj 11, 2016 1:42 pm

Kama słuchała go z lekkim uśmiechem na twarzy, wpatrując się w jego oczy. Były duże i ładne. Zresztą prawie każdy prześmiewca był przystojny.
- No teoretycznie nie powinna się tu schować przed waszymi oczami, nie mniej jednak, kto jak kto ale wy powinniście ją znać. Ja widziałam ją pierwszy raz na oczy. Jej persona nic mi nie mówi. A co do bezguścia... - upiła łyka alkoholu. - To o gustach się nie dyskutuje i jeśli chcesz mi dopiec, bo podobał mi się tam sweterek to tak mogę uchodzić za bezguście i dobrze mi z tym - mruknęła. - A zajmuję się równie bezgustownym wszystkim i niczym jak to w tym świecie zwykle bywa i jest.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Sro Maj 11, 2016 8:25 pm

- Nie schowa... choćbym miał osobiście przetrzepać każdą twarz, by wreszcie ją znaleźć - uśmiechnął się do niej tajemniczo. - I nie mówię, że to bezguście! Rzekłbym nawet, że to najlepszy ciuch z całego straganu - dodał, upijając niewielkiego łyka. - Wszystkim i niczym. Tak uniwersalna odpowiedź - chwilę się nad nią zastanowił. - Nie masz żadnego hobby albo pasji? - zagadnął, zerkając na nią pytająco.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Czw Maj 12, 2016 11:51 am

- Nieudolnie uczę się posługiwać magią, kocham wiśnie w czekoladzie i kolekcjonuję minerały. Mam w kolekcji nawet chryzolit od razu się przyznaję i nie zamierzam nikomu go oddawać nawet wam! Nie używam go do złych celów, to po prostu eksponat! Nie waż się go mi ruszyć bo jeśli trzeba będzie to sama pójdę do tej cholernej kopalni za miastem i znajdę choćby mały kamyk. Koniec kropka!
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Czw Maj 12, 2016 2:18 pm

- Czemu nieudolnie? Na moje oko masz talent, ale po prostu do... widowiskowej magii - uśmiechnął się do niej uroczo, sięgając na ślepo po opakowanie wiśni w czekoladzie, które otworzył i jej podsunął. - Skąd masz ten chryzolit, Kamciu? - zagadnął głosem łagodnym i wyraźnie zainteresowanym. - I co wiesz o tej kopalni, słoneczko moje? - zadał kolejne pytanie, wpatrując się w druidkę wyczekująco.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Czw Maj 12, 2016 4:57 pm

Kama zerknęła na niego podejrzliwie i zerknęła na czekoladki na widok których mimowolnie się uśmiechnęła.
- Chcesz przekupić mnie czekoladkami? - spytała, wciskając jedną do ust. - Myślisz, że coś ukrywam?! Powiedziałam ci wszystko co wiem, chryzolit mam z czarnego rynku, a o kopalni wiem tyle że tam jest i nie mów do mnie słoneczko... Czas bym sobie poszła, nie będę gadać z kimś kto robi ze mnie idiotę! Denerwujesz mnie ptakoludziu!
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Czw Maj 12, 2016 11:12 pm

- Skądże! Chcę umilić ci tę rozmowę, a nic tak nie umila, jak coś słodkiego. Nawet, jak nie ma nic słodszego od ciebie - Shikamaru uśmiechnął się do Kamy z lekkim zawadiackim błyskiem w oku. - Hm, jeden z moich braci ponoć znalazł w tamtej okolicy pióra, i drugie ponoć: śmierdzi tam krwią prześmiewców... - podrapał się po karku. - No nie ważne, może uda im się coś sprawdzić i dowiedzieć - lekko wzruszył ramionami, a potem spojrzał na Kamę. - Niee, nie odchodź! - udał całkiem nieźle smutek. W sumie, i tak nie chciał by szła, za dobrze się z nią rozmawiało. - Długo już jesteś na Świecie Wyklętych?
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Pią Maj 13, 2016 12:05 am

- I na dodatek bezczelny! - mruknęła, pakując do ust kolejną czekoladkę. - Czy właśnie zapytałeś mnię pokrętnie o wiek? - spytała, unosząc brew w wymownym wręcz geście. - Jestem tubylcem, a ile mam lat to nic ci do tego. Młódką w każdym bądź razie nie jestem... - dodała, zerkając na pudełko z czekoladkami. - Że jak? Że co?! - Nagle poderwała się jak z zimowego letargu. - Jakie pióra? Jaka krew? Ktoś na was polujeee?! - Jej oczy przybrały wielkość spodków, a swą wielkością dorównywały niemal wielkookiemu prześmiewcy. - A tatko Furiatko wie o tym? A Mayia? A reszta? To o to chodzi! Serioo?! Ale jak? Ja nic o spisku nie słyszałam, a ni o buncie żeby się takowy jakoś miał szykować, wszyscy żyją własnym życiem... Chyba że mnię nic nie gadają mendy przebrzydłe, bo wiedzą, że się z Mayią przyjaźnią. -Zmrużyła oczy i wsuneła do ust dwie czekoladki na raz. - Rozejze se. - Przytaknęła głową, paplając z pełnymi ustami, jednak emocje wykwitły an jej twarzy. - A czo wasciwe szukamy?
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Pią Maj 13, 2016 2:54 am

- Nie śmiałbym! - zaperzył się, gdy zagadnęła czy nie pyta ją o wiek. - Tubylec... - zerknął na nią badawczo i przez chwilę w milczeniu się jej przyglądał. - Jakim więc jest cudem to, iż po raz pierwszy jest mi dane z tobą porozmawiać, Kamciu? Gdzieś się chowała? - uniósł brew pytająco, cierpliwie czekając na jej odpowiedź. Kiedy ta spoważniała, zrobiła wielkie oczy i zasypywała go pytaniami, ten westchnął cicho i ledwie słyszalnie powiedział, że jest to upierdliwe. - Na prześmiewców, po nasze pióra i krew. Jesteśmy... wartościowym w magiczną kaloryczność towarem - wzruszył ramionami beznamiętnie. - Tak, ojciec wie o tym - przytaknął w odpowiedzi na kolejne. - Mayia też, miała odnośnie tego z wizję czy dwie - chwilę się zastanowił, a potem znów podjął: - Czego szukamy? Czegokolwiek... - odpowiedź niby dobra, ale ogólnikowa, acz inna nie wpadła Japończykowi o głowy. - Zacznijmy od tego, że jest wielce prawdopodobne, na około dziewięćdziesiąt pięć procent, że nasza przeciwniczka ma spore wsparcie aniołów.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Pią Maj 13, 2016 11:08 pm

Kama nadal przez jeszcze chwilę, gorączkowała się i miotała na siedzeniu, a kiedy zaczął odpowiadać na jej pytania, kolejno upychała do ust wiśnie w czekoladzie.
- O cholerka... - mruknęła. Lecz gdy tylko wspomniał o Mayi, pacnęła dłonią w blat. - A to menda przebrzydła, wredna małpa i kanalia! Nic mi nie powiedziała i nie musisz mi tłumaczyć jakim jesteście kalorycznym materiałem. Sama dobrałabym ci się do kupra, żeby mieć takie pióro. Ale obawiam się, że skończyłoby się to dla mnie źle - zachichotała. - I co jest upierdliwe? Ja? Już żałujesz, że mnie tu zabrałeś? Ostrzegałam cię więc teraz się nie dziw. Jak coś ci nie pasi to możesz sobie odfrunąć. Nie widzę problemu - wzruszyła ramionami.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Sob Maj 14, 2016 1:36 am

- Bo Mayia jest kobietą, upierdliwą i do tego gorszą od mojej matki, co zakrawa doprawdy o cud... - mruknął pod nosem, kręcąc w niedowierzaniu głową. Kiedy powiedziała, iż wiele by dała za kilka piór, ten bez wahania rozłożył skrzydła. Zgiął je, otulając Kamę miękkim i puchatym kokonem, a przy tym po prostu miał większy dostęp do własnych piór. Od niechcenia wyrwał kilka i dziesięć wręczył druidce. - Wystarczy poprosić - uśmiechnął się szarmancko do kobiety. - Dla leniwej dupy, która uwielbia wpatrywać się w chmury, jak ja, właściwie to wszystko. Nie mniej, są wyjątki nie upierdliwe, jak choćby rozmowa z tobą - znów uśmiechnął się do kobiety, zerkając na nią spod oka.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Sob Maj 14, 2016 5:57 pm

- Mayia nie jest upierdliwa tylko zarozumiała, a upierdliwy jesteś ty, bo zachowujesz się jak pijawka - odparła z ironicznym uśmiechem. Odebrała od niego pióra i westchnęła przeciągle, po czym wymamrotała zaklęcie, sprawiając, że piórka spłonęły. Kiedy otoczył ją skrzydłami, zadrżała i zaczęła drapać się po skórze, tam gdzie ją łaskotały. - Gitkasz mnie, a poza tym, za pióra dzięki ale wolę by nie wpadły w niepowołane ręce, a ja z nimi pożytku nie zrobię żadnego, jak nie szkody. Jesteś lekkomyślny rozdając komu popadnie swoje pióra. Gupiś czy co? Nigdy więcej tego nie rób.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Sob Maj 14, 2016 7:03 pm

- Czy my, prześmiewcy, nie mamy czegoś z pijawek? - zamyślił się nad spostrzeżeniem, które wygłosiła Kama. Ze spokojem obserwował, jak spala jego pióra. - Pierwszy widzę, żeby druidka odmówiła piór... - zaśmiał się cicho pod nosem, wpatrując się w Kamę badawczo, ale przy tym łagodnie i z nawet wesołymi iskierkami w spojrzeniu. - Nie mniej, rozumiem twoją decyzję, chwali się taką. Nawet jak pozornie jest ona na niekorzyść obu stron - dodał, z lekkim uśmiechem wpatrując się w twarz kobiety. - A dałem ci je, bo czuję, że można ci ufać.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Nie Maj 15, 2016 12:39 pm

- Mi może i tak, ale nie mogę ci zagwarantować, że ktoś ich mi nie wykradnie, a potem mnię będziecie oskarżać że sprzedałam, albo wykorzystałam przeciwko wam. Już ja was dobrze znam. Wredne typy z was. Swoje pióra powinniście trzymać na swoim kuprze a nie rozdawać je komu popadnie, a potem posądzać o spiskowanie - odparła wciskając do ust kolejną czekoladkę. - No i co teraz? Macie już coś? Wiecie kogo szukać? Kto za tym stoi?
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Nie Maj 15, 2016 1:43 pm

- No dobrze. Będę ich pilnować jak oka w głowie! - zapewnił, zerkając na nią spod oka, a potem westchnął cicho na jej pytanie. - Nie wiemy za wiele - mruknął Japończyk pod nosem. - Wiemy tyle, że trzeba sprawdzić tą starą kopalnię chryzolitu. I że do tej zabawy najpewniej są włączone i anioły, które pomagają naszej poszukiwanej - dodał z cichym westchnieniem na ustach.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by ELIANA Pon Maj 16, 2016 3:22 pm

- No to się narobiło. A tatusiek pewnie wściekły nie? - spytała, upijając solidnego łyka alkoholu. - Ja nic nie wiem, ba nawet nie słyszałam nic. Wiedźmy, które znam też nic nie mówiły... ale jakby coś wiedziały to któraś puściłaby parę z ust. A tu cisza. Nic z tego nie rozumiem, i niby czemu janiołki miałyby spiskować przeciwko tatuśkowi?
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Near Pon Maj 16, 2016 5:55 pm

- Obiecał, że zwoła radę... w sensie że spotka się z aniołami - odpowiedział na jej pytanie. - Acz fakt, nie był zadowolony z takich wieści. Jest jednak zbyt... zaczarowany przez nową przybyszkę, by się tym kłopotać, więc my musimy się troszczyć i wszystko sprawdzać. To takie upierdliwe... - cicho westchnął pod nosem. - Nie mniej, bardzo jesteś pomocna, Kamuś! - dodał, zaplatając pasmo jej włosów na palcu. -  A zmieniając temat na coś przyjemniejszego... jak poznałaś się z Mayią?
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Klub Savir Empty Re: Klub Savir

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach