AKTUALNA DATA I POGODA

Hol HLDDgub


14 kwietnia 2016; Czwartek.
Ranek; 19 stopni.
Po okropnej nocy, poranek zapowiada się pięknie. Słońce, z rzadka przysłaniane przez puszyste chmury, zwiastują piękny dzień i widoczność tęczy.



regulamin
przewodnik
bestariusz
spis postaci
postaciowo
faq
poszukiwania
księga meldunkowa

W zamierzchłych czasach, ziemię zamieszkiwała garstka ludzi, którzy wraz z rozwojem cywilizacji powiększali swoje grono. Zesłano im aniołów, aby ich wspierali, by pomagali ludzkości w codziennym życiu i aby mieli komu ufać i na kim się wzorować. Tak minęły stulecia, żyjąc w zgodzie, bez wojen i chorób... do czasu, kiedy, w ów spokojne życie wkradli się pierwsi upadli aniołowie. Nie podobało się im, że ludzkości narzucane są prawa niebiańskie. Wyszli z założenia, że skoro człowiek posiadł wolną wolę i sam może o sobie decydować, więc powinien to wykorzystywać. Przybierając ludzką postać zeszli na ziemię i pokazali ludziom magię, dobrobyt, oraz to jak wykorzystywać wolną wolę. Zaczęła się walka o ludzkie dusze między aniołami a upadłymi aniołami. Każdy chciał i chce po dziś dzień przeciągnąć człowieka na swoją stronę. Podobnie jak anioły, tak i ludzkość się podzieliła. Gniew i zazdrość zawładnęła ich umysłami. Poznali uczucie zachłanności, wielkości, zazdrości i gniewu. Jedni zaczęli używać magii, inni z zazdrości zabijać i z czasem przestali liczyć się ze zdaniem Aniołów i wartościami, które przez wieki im wpajali. Ziemię ogarnął chaos. W wyniku uprawiania magii powstały nowe gatunki. Krwiożercze bestie, narodziły się dzieci księżyca, jak i powstały coraz to inne mutacje, które zaczęły zagrażać człowiekowi i siać wśród ludności lęk i przerażenie. Czarna magia zawładnęła ludzkością. Zsyłane zostawały choroby, nieszczęścia, zaczęły się wojny między klanami, a aniołowie bezskutecznie próbowali niszczyć zalążki zła. Z czasem i oni zaczęli wieść życie bardziej rozwiązłe niż do tej pory, co zaczęło się nie podobać na "Olimpie". Na ziemi pojawiali się potomkowie aniołów, alfary. Delikatne, kruche i aromatyczne, dobre i ufne, których krew była i jest po dziś dzień najpotężniejszym składnikiem magii i jedynym, który może uleczyć każdego. Szybko stały się one obiektem prześladowań i polowań, co jedynie pogłębiało złe stosunki pomiędzy ludzkością i aniołami, którzy żądni zemsty za niedolę swych dzieci zaczęli mordować i pałać nienawiścią do ludzkiej rasy. Alfary stały się rasą niezwykle rzadką. Legendy głoszą, że bardzo dawno temu zebrały się wszystkie razem i założyły swoją własną osadę, jednak czasy ich świetności nie trwały zbyt długo, gdyż polowania i porwania, mocno przerzedziły ich szeregi. Obecnie to najrzadszy i nadal najcenniejszy gatunek świata.Kiedy najwyższe anioły uznały, że ,ludzkość wymknęła się im spod kontroli, nadszedł dzień kiedy wezwano wszystkich aniołów na powrót do swego domu. Zakazano im kontaktów z ludźmi i swymi dziećmi, a pomoc ograniczono jedynie do kontaktów duchowych. Ludzkość skazano tym samym na zagładę. Wielu się to nie podobało, jak i wielu z tego powodu straciło swoje skrzydła. Ale tylko jeden, niejaki Furiel, zawsze posłuszny i budzący zaufanie, wbrew samemu sobie sprzeciwił się zakazom i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Potajemnie schodził na ziemię. Kochał ludzkość, więc by nie dopuścić do jej zagłady, zaczął mordować tych którzy parali się magią i niszczył obce gatunki, by nie zagrażały ludzkości. Wprowadzał potajemnie własne reguły, a ludzkość mu ufała i przyjmowała je, przez co po setkach lat okazało się, że potrafią odróżnić dobro od zła, ku zaskoczeniu niebiosom. Niestety, na cześć Furiela zaczęły powstawać pomniki, a ludzkość zaczęła go czcić, przez co wszystkie jego tajemnice wyszły na jaw. "Olimp" postanowił go ukarać, lecz nie zesłał go do piekieł, gdyż dzięki jego poczynaniom człowiek zmienił się na lepsze. Za niesubordynację i kłamstwa jakich dopuścił się Furiel, postanowiono ocalić ludzkość, którą tak bardzo umiłował, za cenę jego wolności. Stworzono całkiem odrębny świat, w którym go umieszczono. Miał nim władać i pilnować w nim porządku, jednak to nie ludźmi miał rządzić, lecz wszystkimi gatunkami, które do tej pory mordował i niszczył. W ów świecie stworzono mu zamek a w nim podziemne wrota, które zsyłają mu po wsze czasy wszelkie gatunki inne niż ludzkie i zagrażające człowiekowi. Tak oto Furiel stał się wyklętym aniołem, który włada Ziemią Wyklętych, wyklętymi i potępionymi gatunkami, stworzonymi przez magię i po dziś dzień, choć nieco zgorzkniały i zawiedziony swoją karą, stara się być prawy i w silnym uścisku trzymać tych, którzy zagrozili ludzkości. Słynie ze sprawiedliwości, uczciwości, szacunku i praworządności, jednak słynie też ze swej nieustępliwości, mocnej ręki, stanowczości i bezwzględności jeśli zachodzi taka potrzeba. Wiedz, że wymaga dużo od siebie, a tym samym dużo od swoich podwładnych. Nie mniej jednak za jego rządów również utworzyły się klany, wśród których ma tak zwolenników jak i przeciwników. Trafiając tu musisz wiedzieć, że ten świat rządzi się własnymi prawami, własną etyką i własnymi rządami. Jeśli tu trafisz, twoje dotychczasowa życie ulegnie całkowitej zmianie. Tutaj możesz być sobą, lecz musisz żyć zgodnie z prawem ustanowionym przez Furiela. Tutaj nie ma chorób, światem nie rządzi pieniądz, a czas zatrzymuje się w miejscu. Jedynie drobne skandale, plotki i ploteczki, potyczki oraz spiski dodają temu miejscu smaczek. To zamknięty świat, w którym żyją wybrani.Czy jesteś gotów na rozpoczęcie swojego życia od nowa?Jest jeszcze jedna rzecz, o której musisz wiedzieć. Do pomocy Furielowi przydzielono też upadłego anioła. Od czasu do czasu przechodzi przez Czarcie Wrota ze swoich podziemi i wspiera swojego brata pomocną dłonią. Lucyfer bo tak się nazywa, słynie ze swojej bezduszności, stanowczości i luźnego trybu życia.
Fabuła

Wyklęty
admin

Moon
admin

Near
admin



Sesja!





Polowanie na czarownicę!

Cała wyspa!

Trwa!


Czarownica z piekła rodem. Czy to trzeba rozumieć dosłownie? Czy może to tylko powiedzenie, by straszyć małe dzieci? Tak naprawdę, jest to dość bliskie prawdy, gdy mówimy o starej znajomej wyklętego. Żądnej krwi wiedźmie, która nie zawacha się sięnąć po najgorsze bronie, by dopiąć swojego celu. A tym celem jest śmierć wyklętego i jego potomków. A to z kolei zwiastuje katastrofę. Dlatego nie możecie do tego dopuścić! Sprwadźcie, czy zdołacie pokrzyżować szyki i mordercze zapędy jednej z najpotężniejszych wiedźm, jakie znał Świat Wyklęych!

Hol

3 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Hol Empty Hol

Pisanie by Wyklęty Wto Maj 10, 2016 12:38 am

Hol FB_IMG_1449508339007
Wyklęty
Wyklęty
Admin

Liczba postów : 1020
Join date : 25/03/2016

https://swiatwykletychrpg.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Czw Maj 12, 2016 11:54 pm

<--- Tawerna / Murat, Karel i Hamid

Prześmiewcy latali nad obrzeżami, bowiem zgodnie z tym, czego dowiedzieli się w tawernie, gdzieś w tej dzielnicy, czy też raczej okolicy, mieszkała poszukiwana przez nich druidka o imieniu Vanessa. Po paru minutach lotu, nad jednym z budynków wyczuli wyraźną, a na dodatek potężną magię.
- Tutaj trzeba zajrzeć - Karel wskazał na budynek.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Pią Maj 13, 2016 12:14 am

Wraz z braćmi wylądowali na podjeździe i fakt faktem, to co było czuć już przed domem wskazywało, że nie mieszka tu pierwsza lepsza druidka.
- Mieszkanko zabezpieczone że ho, ho... Cud, że nie opancerzone. Więc pokaż kotku, kogo skrywasz w środku - mruknął, podchodząc do drzwi. Przez chwilę zastanawiał się, czy ma je sobie otworzyć sam, czy lepiej zapukać, lecz zdając sobie sprawę z tego, że może i lepiej załatwiać sprawy po dobroci z niechęcią zapukał jednak do drzwi. Po chwili oczekiwania, otworzył je magią i wszedł do środka zaciągając się zapachem i wsłuchując w odgłosy z domu. - Nikogo tu nie ma - mruknął.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Pią Maj 13, 2016 2:29 am

Hamid i Karel milczeli, obserwując jak Murat puka do drzwi. Nie rzucili żadnej uwagi, jak po dłuższej chwili oczekiwania nikt im nie otworzył. W sumie, na rękę im to było, bo mieli cały dom do przeszukania. Co prawda nie wiedzieli, ile mają czasu, ale wspomagając się nadnaturalną szybkością nie powinno przeszukanie budynku zająć zbyt długo. Weszli za prześmiewcą do środka. Zgodnie zaciągnęli się zapachem, wytężyli słuch, by wyłapać jakiś szmer albo szept, którego nie powinno to być.
- Nawet myszy i much tu nie ma... - Czech ni to pochwalił, ni to po prostu zauważył. - Aż dziwne... - rozwalił się na jednym z foteli i skubnął spore ciastko.
- Ciekawe, ile będziemy czekać na gospodynię - mruknął Hamid, przebiegając spojrzeniem po grzbietach książek, które były na najbliższej półce.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Pią Maj 13, 2016 11:15 pm

Murat przez chwilę przyglądał się miejscu, a zapach sprzed setek lat, znał doskonale i zapamiętał.
- Nie będziemy czekać - mruknął. - Najważniejsze, że wiemy gdzie mieszka. Na pewno będzie wiedziała, że tu byliśmy i albo sama się stawi na zamku, albo będzie czekać na kolejne nasze odwiedziny. Nie mniej jednak, może być przydatna, więc nie chciałbym jej drażnić. Może się nam jeszcze przydać, a skoro nie ma sabatu, więc oczywiste jest, że nie spiskuje, a przynajmniej taką mam nadzieję. Myślę, że lepiej wrócić na zamek i pogadać z ojcem.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Sob Maj 14, 2016 1:51 am

- O ile ojciec będzie... dostępny - mruknął Karel dojadając ciastko i z wręcz czcią zerkając na kolejne, ale się powstrzymał i go nie podkradł. - Od kiedy pojawiła się ta elfka dużo czasu z nią spędza - wzruszył lekko ramionami.
- Nie dowiemy się, póki nie polecimy na zamek - skwitował Hamid.
Nie minęła chwila, jak bracia wylecieli z powrotem, w stronę zamku ojca. Nim odlecieli, zadbali o to, żeby przywrócić wszystkie bariery, które Murat złamał, by dostać się do środka. Mimo, że druidka pewnie i tak wie o odwiedzinach, to jednak trzeba pokazać, że ma się pokojowe zamiary i nie chce się wojny.

---> Gabinet Furiela / Murat, Hamid i Karel
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Wto Sie 30, 2016 4:55 pm

<---- pub yatin / Grayboond

Kiedy tylko przekroczyła próg mieszkania niemal natychmiast wyczuła, że ktoś tu był.
- Zdaje mi się czy miałam gości? - mruknęła rozeźlona. - Bezczelne, parszywe ptasie móżdżki, jak śmieli! - pisnęła, odwracając się ku Graysonowi. - O przepraszam... wejdź... zapraszam, czy co tam mam powiedzieć.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Czw Wrz 01, 2016 12:44 pm

Kiedy Vanessa ani to stwierdziła, ani to zapytała, że miała gości, Grayson zaciągnął się zapachem. Był on znakomicie znajomy, bo należał do prześmiewców, których spotkali w barze, jednak tę informację zachował dla siebie.
- Zapach gości jest do tej pory wyczuwalny - mruknął pod nosem i na chwilę zamyślił się nad tym, z czego wyrwała go zapraszająca do środka Vanessa. - Z przyjemnością - wampir uśmiechnął się i wszedł do budynku, po którym się rozejrzał. - Gustownie... - pochwalił styl pomieszczenia, podchodząc wolno do mulatki.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Pon Paź 17, 2016 9:35 pm

vanessa uśmiechnęła się ciepło, przyglądając się Graysonowi. jego uwaga była miła.
- Dziękuję. Sama urządzałam. Lubię klasyczne wzory i stylowe wnętrza. To taka moja pięta Achillesowa. Jestem pod tym względem bardzo wymagająca. Nie mniej jednak odbiegając od tematu - mruknęła, rozglądając się po wnętrzu. - Jutro wydrapię komuś oczy!
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Pon Paź 17, 2016 11:30 pm

Na jej ciepły uśmiech, Alexander aż sam się uśmiechnął. Nie sposób nie odwzajemnić tego gestu. Promieniała blaskiem, iż Grayson nie mógł oderwać od niej oczu. Kiedy usiadła i on pozwolił zająć sobie jakieś miejsce, posyłając jej zaciekawione spojrzenie. Nie wiedział, czy ma się bać, czy nie.
- Komu chcesz wyrwać oczy? - Grayson parsknął stłumionym śmiechem i uniósł pytająco brew, zerkając na kobietę kątem oka. - Skąd ta złość, kochanie? Szkodzi urodzie, a jesteś istotą niezaprzeczalnie piękną.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Wto Paź 18, 2016 12:33 am

Vanessa zmarszczyła czoło i wbiła spojrzenie w Aleksandra.
- Nie mów do mnie kochanie i nie wyrwać tylko wydrapać, choć nie wiem czy twoja wersja nie jest lepsza. Jak to komu? - oburzyła się. - Tym ptasim móżdżkom, którzy bezpardonowo wleźli do mojego domu. Czy ja im pozwoliłam tu wchodzić? Co oni sobie wyobrażają?! Nie życzę sobie, aby włazili sobie tutaj jak do siebie. To mój dom, moje zasady tu panują i żadna wrona nie będzie mi się tu pałętać. Jutro Furiel dostanie reprymendę za zachowanie swoich synów. Niech ich w końcu nauczy kultury! - Była oburzona, a mówiąc usiadła na sofie,nerwowo rozglądając się po mieszkaniu. Nie lubiła kiedy do jej azylu wchodził ktoś nieproszony, gdyż miała zbyt wiele do ukrycia, zwłaszcza przed prześmiewcami.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Wto Paź 18, 2016 11:17 am

- A to może być ciekawe... - Postukał się palcem po brodzie.
Grayson widział oczyma wyobraźni, jak Vanessa karci Furiela. Potem z kolei, jak wyklęty udziela reprymendy swoim synom. Były to urocze scenki, na które mimowolnie parsknął stłumionym śmiechem. Zwłaszcza, na wyobrażenie sobie potulnego Furiela, bijącego Vanessie pokutne pokłony. Podobnie parsknął śmiechem, gdy wyobraził sobie Vanessę wyrywającą oczy jakiegoś prześmiewcy, albo drapiącą któregoś po oczach. Przetarł twarz dłonią, próbując się ogarnąć.
- Wybacz... - Jak tylko mógł, starał się spoważnieć.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Wto Paź 18, 2016 5:45 pm

Vanessa wydęła usta, zmarszczyła czoło i mrużąc oczy, wbiła złowrogie spojrzenie w wampira.
- Coś cię śmieszy? - spytała. - Sądzisz, że nie stać mnie na to by zwrócić uwagę Furielowi? Mało mnie znasz, jak widać i nawet nie wesz po jak cienkim lodzie stąpasz. Jeden z jego synów ma już po mnie pamiątkę, jeśli chce mieć dodatkową, lub do kompletu, jak zwał tak zwał, uczynię to choćby na oczach jego ojca!
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Wto Paź 18, 2016 9:29 pm

- Wyobraźnia zaczęła działać. Widziałem całkiem urocze scenki z twoim udziałem. Choćby ciebie, wydrapującą oczy prześmiewcy. Albo Furiela, posłusznie udzielającego synom reprymendy, po tym, jak z pokorą odebrał ją od ciebie. - Odpowiedział zgodnie z prawdą, a potem ciepło się uśmiechnął. - Nie mówię, że nie byłabyś do tego zdolna! - Kiedy wyznała, że któryś prześmiewca ma po niej pamiątkę, zagwizdał z podziwu. - Musisz mieć niemal niezmierzone pokłady mocy, skoro do tej pory ma bliznę...
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Sro Paź 19, 2016 7:32 pm

- Mało o mnie wiesz i przestań drwić. To nie jest śmieszne - mruknęła, zsuwając ze stup szpilki. - Ja tylko nie życzę sobie, aby ktokolwiek właził do mojego domu bez pozwolenia. Czy wymagam zbyt wiele? - zerknęła na niego spod oka. - Nie wydaje mi się. Poza tym, może ty lubisz jak ci się do domu włazi ot tak, ale ja nie. To mój dom, mój teren, mój azyl i moja twierdza. Każdy intruz,będzie traktowany jak intruz i koniec. Nie mam zamiaru znosić takiego zachowania. Mogli przyjść jak będę w domu a nie włazić jak chamy do mojego mieszkania, ktoś im pozwolił?
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Sro Paź 19, 2016 9:10 pm

- Widać mieli nakaz sądowy... - Bąknął po chwili Alexander, nie mogąc znaleźć do tej sytuacji trafniejszego porównania. - Chyba każdy na tej wyspie miał takie odwiedziny. Do mnie też wpadli się przywitać. - Westchnął cicho pod nosem. - Nie mniej. Twoja magia na pewno im to utrudniła. Wątpię, czy wejście tutaj było dla nich aż tak proste. - Cicho westchnął pod nosem, zerkając na nią z zaciekawieniem. - Gdzie uczyłaś się magii?
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Sro Paź 19, 2016 10:05 pm

Vanessa zaśmiała się cicho, przenosząc spojrzenie na Aleksandra. Pokręciła przecząco głową mimo, iż nadal się uśmiechała.
- To nie tak. Może i znam się na swoim fachu, lecz nie znam magii niebiańskiej. Tę może używać tylko ktoś kto zrodził się z anioła. Ja mogłabym jej używać mając jakiś niebiański artefakt, a siła tych zaklęć i tak nie byłaby tak mocna od tej, którą oni dysponują. Wejście tutaj to dla nich bułka z masłem. Nic nie mogłabym zrobić, aby temu zapobiec. Te nikczemne ptasie móżdżki, mogą wszystko i to jest najbardziej irytujące. - Jej głos zrobił się ponury. - Magi uczyłam się sama. Najpierw miałam mentorkę, później rozpoczęłam samokształcenie. Lubiłam i nadal lubię zgłębiać różne tajniki. Niestety w tym miejscu przejrzałam już wszystkie księgi - westchnęła.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Czw Paź 20, 2016 4:45 pm

- Mam u siebie trochę starych ksiąg po żonie, jak chyba wspomniałem w barze. - Zagadnął, wpierając głowę na opartej na podłokietniku ręce. - Jeśli chcesz, mogę ci udostępnić. Tobie bardziej się przydadzą, niż mi. - Posłał jej ciepły uśmiech, zerkając na nią kątem oka. - Może znajdziesz w nich coś, czego nie masz w swoich zbiorach? - Zagadnął wzruszając lekko ramionami i unosząc brew w zaciekawieniu, pamięcią przelatując pozycje, jakie były w jego posiadaniu. - Co ty na to?
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Pią Paź 21, 2016 11:52 am

Vanessa spojrzała na niego w zdumieniu. Jego propozycja była tak miła jej uszom, że mimowolnie uśmiechnęła się pogodnie do wampira.
- Jeśli tylko masz chęć mi je pożyczyć to ja nie mam nic przeciwko. Ale nie ma sensu, żebyś mi je wszystkie tutaj niósł. Jest naprawdę mało pozycji, których nie czytałam lub których nie miałabym w swoich zbiorach, więc jeśli pozwolisz, chciałabym najpierw się  z nimi zapoznać. No i dziękuję to miło z twojej strony Aleksandrze.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Pią Paź 21, 2016 3:52 pm

- Rozumiem. Zapraszam więc, kiedy tylko zechcesz. - Wyciągnął z portfela kartkę, na której szybko naskrobał adres. Kiedy skończył notować adres i numer swojego telefonu, podał ją rozmówczyni, z lekkim uśmiechem na ustach. Był ciekawy, kiedy wpadnie i co ciekawego znajdzie w zbiorach. - Co myślisz o całej tej sytuacji? - zagadnął, zerkając na nią pytająco, samemu się nad tym zastanawiając. - Wygląda, na dość skomplikowaną, jak zdążyłem posłyszeć w waszej rozmowie. I na wymagającą.
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Pią Paź 21, 2016 11:28 pm

- Mówisz o Furielu? O wiedźmach? Sama nie wiem. Przecież oni sami nie maja jeszcze pewności o co chodzi. Myślę, że najwięcej zdradzi Furiel, który zakładam, że wie więcej od tych ptasich móżdżków. Nie wiem tylko co chce ode mnie - skrzywiła się pod nosem. - Nie mniej jednak głupi nie jest, zakładam, że wie coś czego ini nie wiedzą. A co do zbioru ksiąg... Czy twoja małżonka, robiła własne notatki? Układała sama zaklęcia?
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Sob Paź 22, 2016 7:07 pm

- Jutro się przekonasz. Mam tam z tobą iść? - Zasugerował, zerkając na nią pytająco. Może potrzebuje choćby odrobiny wsparcia psychicznego. - Tak, robiła notatki do niektórych już istniejących zaklęć. Autorskie spod jej pióra również się znajdą. - Odpowiedział na jej pytanie po chwili kolejnego kartkowania ksiąg w myślach, potakując głową. - Jakiś konkretny typ cię najbardziej interesuje w notatkach i własnej inwencji twórczej?
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Pon Paź 24, 2016 8:29 pm

- Wszystkie typy mnie interesują. Bez wyjątku - odparła bez zastanowienia. - Chcesz iść ze mną? - Spojrzała na niego pytająco. - Jeśli nie masz nic przeciwko temu to, ja również. Poza tym czułabym się pewniej. Z takimi jak tamci to nigdy nic nie wiadomo. Co któremu do tego ptasiego móżdżka strzeli - mruknęła, robiąc nadąsaną minę. - A przy tobie może będą się troszkę hamować.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Near Pon Paź 24, 2016 9:01 pm

- Na pewno znajdziesz coś dla siebie. - Uśmiechnął się ciepło, gdy odpowiedziała że typ magii jest jej bez znaczenia. - To nie jest wykluczone. - Z uśmiechem skomentował słowa, że przy jego obecności prześmiewcy może nie będą próbowali żadnych sztuczek. Szybko jednak w to zwątpił; zawsze się mogło okazać, iż: - O ile nie skończy się tak, że mnie wyrzucą, dosłownie lub w przenośni, bym nie przeszkadzał wam w dyspucie... - Podrapał się po karku, krzywiąc się bezwiednie na wyimaginowany ból uderzenia kośćmi o coś twardego. - Oby nie strzeliły im do głów głupoty, ułatwiłoby rozmowę... - Przeniósł spojrzenie na Vanessę. - Oczywiście. Będę rad ci towarzyszyć. Powiedz tylko, moja droga, gdzie i kiedy się spotykamy, by wspólnie ruszyć na zamek?
Near
Near

Liczba postów : 1074
Join date : 26/03/2016
Age : 30

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by ELIANA Pon Paź 24, 2016 9:36 pm

- Jeśli chcesz możesz zanocować u mnie, jeśli nie to wybieram się tam jutro rano. Muszę dowiedzieć się o co chodzi - westchnęła. - Poza tym jeśli wyrzucą ciebie, to mogą pomarzyć, że im pomogę! Bo zakładam, że skoro mam się stawić przed samym Furielem, to raczej nie idę tam po to by napić się z nim kawki i zjeść ciasteczko. Poza tym cenią sobie waszą pomoc, czemuż mieliby cię wyrzucać. O ile dobrze myślę, to raczej będą teraz gromadzić wokół siebie sprzymierzeńców.
ELIANA
ELIANA
Admin

Liczba postów : 1682
Join date : 26/03/2016

Powrót do góry Go down

Hol Empty Re: Hol

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach